Powiat Sulecinski

<     >

Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

 Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna


   

 

   

 

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

09-07-2018
Dyżur Powiatowego Rzecznika Konsumentów

Dyżur Powiatowego Rzecznika Konsumentów

Uwaga! W związku z urlopem w dniach 11.07.2018 r. - 20.07.2018 r. dyżur Powiatowego Rzecznika Konsumentów nie odbędzie się. Kontakt w pilnych sprawach: (95) 755 5243, wew. 10.
czytaj więcej »
03-07-2018
Festiwal Michaliny Wisłockiej

Festiwal Michaliny Wisłockiej

Gmina Lubniewice, Gminny Ośrodek Kultury „Pod Morwą" w Lubniewicach oraz Uniwersytet Zielonogórski zapraszają na II edycję Festiwalu Michaliny Wisłockiej. W programie: koncerty, spotkania, debaty. Na scenie: Sound'Grace, BOVSKA, Anna Rusowicz, Krzysztof Daukszewicz, Limboski, Project Cohen, Retromania (występują „aktorzy" z Lubniewic).
czytaj więcej »
28-06-2018
Letni piknik w „Turskim Domu”

Letni piknik w „Turskim Domu”

„Lato, pobądź z nami. Lato, nie uciekaj. Dom daleko, gwar daleko, ale blisko rzeka. Nie licz nam kukułko, ile dni zostało, bo letniego szczęścia dla nas zawsze będzie mało". Miłym akcentem na zakończenie miesiąca czerwca był letni Piknik połączony z Biesiadą imieninową dla Mieszkańców Turskiego Domu.
czytaj więcej »
27-06-2018
SOSW - rozbudowy ciąg dalszy...

SOSW - rozbudowy ciąg dalszy...

Prace nad rozbudową SOSW idą pełną parą.  Firma budowlana realizuje kolejne etapy prac remontowo-budowlanych. Powiat Sulęciński na realizację tego zadania pozyskał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego - Lubuskie 2020.
czytaj więcej »
26-06-2018
Zagospodarowanie poscaleniowe wsi Ownice

Zagospodarowanie poscaleniowe wsi Ownice

Trwa przebudowa sieci dróg transportu rolniczego w m. Ownice gmina Słońsk jako zagospodarowanie poscaleniowe. Roboty prowadzone są na wszystkich odcinkach dróg we wsi Ownice.

czytaj więcej »
25-06-2018
Licealiści zakończyli naukę

Licealiści zakończyli naukę

Nagrody dla uczniów, kwiaty dla nauczycieli. 22 czerwca przygoda ze szkołą w roku szkolnym 2017/2018 dobiegła końca. Był to rok ciężkiej ale z pewnością wartej wysiłku pracy, gdyż każda z klas zmierza do najwyższego wyniku na świadectwie maturalnym.
czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Starosta Sulęciński zaprasza do wzięcia udziału w przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Sulęcinie przy ul. Szpitalnej 1.

Nabór na stanowisko dyrektora SOSW

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego ogłosił nabór na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Sulęcinie z siedzibą w Sulęcinie przy ul. Lipowa 12, 69-200 Sulęcin.

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

UWAGA!!!! od dnia 01.06.2018 r. obsługa klientów w Wydziale Budownictwa i Ochrony Środowiska będzie odbywać się wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00-17.00
Wtorek 7.30-15.30
Środa -------------
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-14.30

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta