Powiat Sulecinski

<     >

W naszym urzędzie można zapłacić kartą płatniczą i telefonem.

W naszym urzędzie można zapłacić kartą płatniczą i telefonem.

Starostwo Powiatowe uczestniczy w Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej przy użyciu terminali płatniczych POS.
Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

14-03-2018
Historia-życiowa pasja...

Historia-życiowa pasja...

Rekonstrukcje historyczne - życiowa pasja ucznia I Liceum Ogólnokształcącego w Sulęcinie

W dniu 12 marca mieliśmy okazję uczestniczyć w ciekawej lekcji historii. Marcin Juszkiewicz-uczeń klasy III b I liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie przedstawił nam swoją niesamowitą i ciekawą kolekcję pamiątek z okresu II wojny światowej.

czytaj więcej »
14-03-2018
Cree akustyczne-podsumowanie

Cree akustyczne-podsumowanie

Za nami niezwykła sobota w Klubie u Bulka. Na naszej scenie wystąpiła legendarna już formacja Cree, która w tym roku obchodzi 25-lecie istnienia. Mieliśmy okazję usłyszeć najnowsze utwory, pochodzące z płyt „Heartbreaker" oraz „Wyjdź...", a także najpopularniejsze utwory zespołu Dżem, które razem z Sebastianem Riedlem śpiewała cała publiczność. Wersja akustyczna koncertu to prawdziwe, muzyczne wydarzenie,
czytaj więcej »
14-03-2018

"Rozmaitości"

W piątek w Sulęcińskim Ośrodku Kultury mieliśmy okazję zobaczyć na żywo nowy program grupy teatralnej TERAZ MY. Nowe, czternaście skeczy pod zbiorowym tytułem „Rozmaitości" to czwarty już z kolei program, przygotowany przez nasze aktorki, działające przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Sulęcinie. Na naszej scenie zaprezentowały się: pani Jadwiga Kaczorowska, pani Leokadia Kępka, pani Zenobia Lach, pani Helena Łukaszczuk, pani Ewa Ryczaj, pani Eugenia Ślaska oraz pani Stanisława Wilk.
czytaj więcej »
13-03-2018
OBWIESZCZENIE-OWNICE

OBWIESZCZENIE-OWNICE

Obwieszczenie Starosty Sulęcińskiego o zwołaniu ogólnego zebrania uczestników scalenia wsi Ownice.
czytaj więcej »
13-03-2018
OBWIESZCZENIE-KRZESZYCE

OBWIESZCZENIE-KRZESZYCE

Obwieszczenie Starosty Sulęcińskiego o zwołaniu ogólnego zebrania uczestników scalenia wsi Krępiny, Marianki oraz części wsi Krzeszyce, gmina Krzeszyce.
czytaj więcej »
12-03-2018
Sukcesy Badmintonistów

Sukcesy Badmintonistów

Łukasz Chudzinski z Sulęcińskiego Klubu Badmintona "Badminton4all" w miniony weekend zagrał w finale Międzynarodowego Turnieju Badmintona Babimost Open i zajął II miejsce. Srebrny medal zdobył w pojedynku  z Szymonem Bieszke - zawodnikiem z Niemiec. 
Kolejny sukces należy do Weroniki Aleksandrowicz, która dotarła do ćwierćfinału. W turnieju zagrali również Alan Sudakowski, Fabian Sudakowski oraz Maciej Bojar.
czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta