Powiat Sulecinski

<     >

W naszym urzędzie można zapłacić kartą płatniczą i telefonem.

W naszym urzędzie można zapłacić kartą płatniczą i telefonem.

Starostwo Powiatowe uczestniczy w Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej przy użyciu terminali płatniczych POS.
Scalanie gruntów - Ownice

Scalanie gruntów - Ownice

 

logotypy_na_scalanie_7185_02

 

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Ownice".

 

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

Scalanie gruntów - Krępiny i część Krzeszyc

 

logotypy_na_scalanie_7185_01

 

Powiat Sulęciński realizuje obecnie projekt pn. „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym wsi Krępiny i części Krzeszyc".

 

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Rozbudowa i wyposażenie SOSW w Sulęcinie

Powiat Sulęciński informuje, że rozpoczęto realizację projektu pod nazwą: „Rozbudowa i wyposażenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Sulęcinie".

Projekt Modernizacja

Projekt Modernizacja

Powiat Sulęciński informuje, że w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie rozpoczęto realizację projektu pod nazwą „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Sulęcińskim"

 

Najnowsze aktualności

Aktualności

12-03-2018
Zdobywamy mistrzowskie szlify!

Zdobywamy mistrzowskie szlify!

W dniu 05.03.2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie Katarzyna Paszkiewicz i Mateusz Środa wzięli udział w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego „Sportowa wiosna", który odbył się w Gniewinie koło Sopotu. To jeden z konkursów z cyklu „Kulinarny Puchar Polski". Celem "Sportowej Wiosny" jest popularyzacja wiedzy kulinarnej i najnowszych trendów w gotowaniu.
czytaj więcej »
09-03-2018
Dla Pań...

Dla Pań...

„ Nie tylko w Dniu Kobiet bądźmy dla Pań mili. Bo co byśmy bez nich Panowie zrobili?"

Czym byłby świat bez kobiet - matek, babć, żon, córek? Każdy z nas wiele im zawdzięcza. Dlatego 8 marca, w Dzień Kobiet także w naszym Domu odbyła się uroczystość związana z tym świętem. Tegoroczne obchody Dnia Kobiet pięknymi życzeniami rozpoczęła Pani Małgorzata Tomczak - zastępca dyrektora DPS.

czytaj więcej »
09-03-2018
Dzień Kobiet

Dzień Kobiet

W dniu 7 marca br. w naszym ośrodku kultury odbył się wyjątkowy Dzień Kobiet. O godzinie 18:00 miała miejsce wystawa pod hasłem „Kobiety o kobietach". W Sali Wystawowej gościliśmy trzy artystki: dwie malarki - Martę Wilkicką, Annę Zawadzką-Dziudę oraz projektantkę ubioru - Natalię Ślizowską. Wystawa cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród lokalnej społeczności, duże poruszenie wywołała kolekcja ubrań oraz dodatków Natalii Ślizowskiej.
czytaj więcej »
08-03-2018
SPOTKANIE SZKOLENIOWE DLA POTENCJALNYCH BENEFICJENTÓW

SPOTKANIE SZKOLENIOWE DLA...

Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze zaprasza na spotkania informacyjne potencjalnych beneficjentów, którzy są zainteresowani aplikowaniem o środki w konkursie ogłoszonym 6 marca 2018 r. w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Działanie 1.2 Wsparcie osób młodych na regionalnym rynku pracy - projekty konkursowe, Poddziałanie 1.2.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego.
czytaj więcej »
08-03-2018
Mistrzynie Polski w narciarstwie biegowym z SOSW w Sulęcinie!

Mistrzynie Polski w narciarstwie...

Zakopane - Stolica Polskich Tatr - gościło w dniach 26 - 29 lutego 2018 r. uczestników Mistrzostw Polski w Narciarstwie Biegowym Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni - Razem", które zrzesza sportowców z niepełnosprawnością intelektualną. Absolutną rewelacją zawodów rozgrywanych na trasach biegowych pod Kompleksem Średnich Skoczni im. Stanisława Marusarza okazała się Weronika Walicka, która zdobyła 2 złote medale

czytaj więcej »
08-03-2018
Turniej Szaradziarski

Turniej Szaradziarski

„To czy człowiek jest inteligentny, poznaje się po jego odpowiedziach. To czy jest mądry, po pytaniach"

Mieszkańcy „Turskiego Domu" - miłośnicy krzyżówek, łamigłówek, rebusów w dniu dzisiejszym rywalizowali ze sobą podczas Turnieju Szaradziarskiego. Zadaniem uczestników zmagań umysłowych było rozwiązanie w czasie 45 minut zestawu składającego się z 10 poleceń. Każde zadanie było punktowane.

czytaj więcej »
OGŁOSZENIA

Drugi nabór wniosków dla najlepszych sportowców

Zarząd Powiatu Sulęcińskiego po raz drugi ogłasza nabór wniosków dla sportowców, którzy w roku 2017 osiągnęli najwyższe wyniki sportowe.

 

Wyniki konkursu na stanowisko Dyrektora PUP w Sulęcinie

Z dniem 14 lutego 2018 r. Starosta Sulęciński powołał panią Jolantę Zabłocką na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie.
SPRAWY SPOŁECZNE

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Informujemy, że z dniem 1 października 2017 r. świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą udzielane przez podmioty zawarte w załączonej tabeli.

PRZEWODNIK INTERESANTA

SKARGI I WNIOSKI

W sprawach skarg i wniosków przyjmują interesantów:

STAROSTA SULĘCIŃSKI
w poniedziałki od godz. 15.00-17.00
(ul. Lipowa 16, I piętro, pokój nr 210)

INTERNETOWY SYSTEM UMAWIANIA WIZYT

Przeczytaj załącznik z instrukcją internetowego systemu umawiania w wydziale komunikacji.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszej Elektronicznej Skrzynki Podawczej. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma komunikacji interesanta